Strona główna > Aktualności > Druga edycja kursu przygotowującego do LEK w Łodzi

Druga edycja kursu przygotowującego do LEK w Łodzi

W sobotę, 3.02.2018 w Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi we współpracy z Kliniką Kardiologii UM (WSSz im. Wł. Biegańskiego) zorganizowaliśmy drugą łódzką edycję kursu przygotowującego do Lekarskiego Egzaminu Końcowego z zakresu chorób układu krążenia. Wydarzenie skierowaliśmy przede wszystkim do lekarzy stażystów, absolwentów wydziału lekarskiego przed rozpoczęciem stażu podyplomowego oraz studentów. Szkolenie przeprowadzili: Dawid Miśkowiec, Maria Sobczak-Kaleta, Błażej Michalski, Karolina Kupczyńska i Dominika Filipiak-Strzecka. Poruszane zagadnienia dotyczyły chorób układu krążenia oraz metodologii rozwiązywania testów egzaminacyjnych. Szczególne podziękowania kierujemy na ręce Kierownika Katedry i Kliniki Kardiologii, pana prof. Jarosława D. Kasprzaka za nadzór merytoryczny oraz na ręce Dziekan Wydziału Lekarskiego - pani prof. Marzenny Zielińskiej za wsparcie organizacyjne. Za wszystkich Uczestników trzymamy kciuki i życzymy powodzenia na egzaminie!