Strona główna > Aktualności > Nowi członkowie Klubu 30

Nowi członkowie Klubu 30

Grono członków Klubu 30 w tym roku podczas Uroczystej Inauguracji Kongresu PTK powiększyło się o siedemnaścioro nowych Klubowiczów, którzy na naszym tradycyjnym Spotkaniu Wiosennym prezentowali swoje dotychczasowe osiągnięcia. Kryteria, jakie należało spełnić to: wiek < 35 lat w chwili złożenia wniosku oraz publikacja jako pierwszy autor jednej lub dwóch prac oryginalnych z łącznym Impact Factor minimum 3. Na szczególny podziw i uwagę zasługuje fakt, że średni Impact Factor tegorocznych aplikacji (wyliczony na podstawie 1 lub 2 publikcji) to 5,81 z medianą 4,84 (zakres: 3,15-12,35). Aktualnie pułap kwalifikujący do przyjęcia do Klubu 30 został zwiększony do 5. Nowe wnioski można przesyłać do 15 lutego. Poniżej zamieszczamy także zmodyfikowaną już mapę członkostwa w poszczególnych oddziałach PTK.