Strona główna > Aktualności > Past-Prezes Klubu 30 Przewodniczącym Heart Imagers of Tomorrow EACVI

Past-Prezes Klubu 30 Przewodniczącym Heart Imagers of Tomorrow EACVI

W dniach 11-12 grudnia 2020 odbył się Kongres EACVI Best of Imaging 2020, dawniej funkcjonujący pod nazwą EuroEcho. W tym roku wydarzenie po raz pierwszy w swojej wieloletniej historii miało charakter całkowicie zdalny, co spowodowała aktualna sytuacja międzynarodowa i stan pandemii COVID19. Wszystkie sesje i prezentacje, które znalazły się w tegorocznym programie dostępne są na stronie internetowej https://eacvi2020.escardio.org/. Szczególnie wartym zainteresowania w trakcie tegorocznego Kongresu było ogłoszenie zmiany na stanowisku Przewodniczącego w Heart Imagers of Tomorrow (HIT), sekcji młodych entuzjastów diagnostyki obrazowej działającej przy European Association of Cardiovascular Imaging (EACVI), które objął nasz kolega, Błażej Michalski, od lat aktywnie działający na rzecz tej struktury. Jednocześnie Błażej Michalski został członkiem Committee for Young Cardiovascular Professionals w kadencji 2020-2022. Serdecznie gratulujemy!