Strona główna > Regulaminy > Możliwość zwolnienia z opłaty kongresowej - Kongres ESC Barcelona 2017

Możliwość zwolnienia z opłaty kongresowej - Kongres ESC Barcelona 2017

Zawiadamiamy o możliwości darmowej rejestracji na Kongres ESC 2017 w Barcelonie.

Władze ESC oferują 25 stypendiów polegających na zwolnieniu z opłaty rejestracyjnej na Kongres ESC 2017 dla osób spełniających poniższe kryteria:

• Wiek 35 lat lub mniej (lub wiek >35 lat oraz odbywanie specjalizacji z kardiologii poświadczone skanem karty specjalizacyjnej),
  • Uczestnictwo w Kongresie ESC po raz pierwszy,
  • Na bieżąco opłacane składki członkowskie PTK,
  • Posiadanie konta My ESC na platformie www.escardio.org

Nie jest wymagane autorstwo abstraktu ani członkostwo w Klubie 30. Stypendium nie pokrywa kosztów dojazdu ani kosztów zakwaterowania w Barcelonie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Anną Budaj-Fidecką (e-mail: abudaj.fidecka@gmail.com)

W e-mailu prosimy o przesłanie:

• Imienia i Nazwiska,
  • Daty urodzenia,
  • Skanu/zdjęcia dowodu tożsamości (dowód osobisty lub paszport),
  • Numeru ID ESC będącego identyfikacją z konta My ESC,
  • Numeru telefonu kontaktowego.

Prosimy o przekazanie informacji osobom potencjalnie zainteresowanym.

mozliwosc_zwolnienia_z_oplaty_kongresowej_-_kongres_esc_barcelona_2017.pdf ikona pdf