Strona główna > Aktualności > ACCA School - druga edycja

23.09.2018

ACCA School - druga edycja

W Madrycie w dniach 18-19 października 2018 dbędzie się kolejna edycja Szkoły Intensywnej Terapii Kardiologicznej organizowana przez Acute Cardiovascular Care Association (ACCA). Zapraszamy wszystkich zainteresowanych podnoszeniem swoich kwalifikacji i umiejętności w zakresie intensywnej terapii kardiologicznej.

Czym jest ACCA School?

- Jest to druga edycja Szkoły Intensywnej Terapii Kardiologicznej, przygotowana przez Acute Cardiovascular Care Association, European Society of Cardiology.

Co obejmuje ACCA School?
- Dwa dni intensywnych warsztatów i sesji praktycznych w małych 5-6 osobowych grupach.
- 7 tematów: ECMO, terapia nerkozastępcza, dostępy naczyniowe, intubacja i mechaniczna wentylacja, EKG, symulacja przypadków.

Kto może uczestniczyć?
- ACCA School przygotowana jest z myślą o młodych kardiologach pracujących na Oddziałach Intensywnego Nadzoru i Intensywnej Terapii Kardiologicznej.

Dodatkowe infomacje
- W trakcie ACCA School będziecie mieli Państwo możliwość zdania egzaminu i uzyskania certyfikatu ACCA. Data egzaminu: 20 października 2018.