Strona główna > Aktualności > Kurs przygotowujący do Lekarskiego Egzaminu Końcowego z zakresu kardiologii

05.10.2017

Kurs przygotowujący do Lekarskiego Egzaminu Końcowego z zakresu kardiologii

Z inicjatywy Klubu 30, której pomysłodawcą była Anna Budaj-Fidecka (sekretarz w kadencji 2015-2017), w 2017 roku została zorganizowana seria szkoleń przygotowujących do Lekarskiego Egzaminu Końcowego. Wydarzenie adresowane było przede wszystkim do lekarzy stażystów, absolwentów wydziałów lekarskich przed rozpoczęciem stażu podyplomowego oraz studentów. Poruszane zagadnienia dotyczyły chorób układu krążenia oraz metodologii rozwiązywania testów egzaminacyjnych. Wszystkie edycje spotkały się z dużym zainteresowaniem, wysoką frekwencją i pozytywnym odzewem. Mamy nadzieję, że udział w szkoleniach pomógł uczestnikom uzyskać wyższy wynik na egzaminie i spełnić marzenia o szkoleniu specjalizacyjnym w wymarzonej dziedzinie medycyny.

Łódź (28 stycznia 2017, Aula 300 Centrum Kliniczno-Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi)
wykładowcy: Dominika Filipiak-Strzecka, Karolina Kupczyńska, Błażej Michalski, Dawid Miśkowiec, Maria Sobczak, Ewa Szymczyk

Poznań (8 kwietnia 2017, Centrum Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu)
wykładowcy: Paweł Burchardt, Anna Komosa, Katarzyna Kostka-Jeziorny, Anna Olasińska-Wiśniewska

Katowice (26 czerwca 2017, Śląska Izba Lekarska)
wykładowcy: Kinga Gościńska-Bis, Maciej Haberka, Andrzej Kułach, Maciej Wybraniec

Dziękujemy Patronom Honorowym oraz innym życzliwym osobom, bez których organizacja powyższych spotkań nie byłaby możliwa.

Kurs do LEK - Łódź

Edycja łódzka Kursu przygotowującego do LEK z zakresu chorób układu krążenia - 28 stycznia 2017, Aula 300 Centrum Kliniczno-Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego