Strona główna > Aktualności > Plebiscyt "Supertalenty w Medycynie 2018"

10.06.2018

Plebiscyt "Supertalenty w Medycynie 2018"

Redakcja "Pulsu Medycyny" od siedmiu lat organizuje prestiżowy konkurs, wyłaniający liderów młodego pokolenia lekarzy. Kandydaci oceniani są przez pryzmat następujących kryteriów: osiągnięcia naukowe, zaangażowanie w działalność w przestrzeni publicznej i perspektywy dalszego rozwoju. Tegoroczna edycja plebiscytu jest szczególnie wyjątkowa z perspektywy Klubu 30. Zwycięzcą konkursu został Miłosz Jaguszewski - przewodniczący-elekt. Natomiast w zaszczytnym dziesięcioosobowym gronie laureatów znaleźli się także: Filip Szymański (Członek Zarządu w poprzedniej kadencji), Anna Szpakowicz i Maciej Wybraniec (Członek Zarządu w obecnej kadencji, współtwórca projektu Platformy Naukowej Klubu). Wszystkim uhonorowanym składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.