Strona główna > Aktualności > Strona internetowa Klubu 30

19.12.2017

Strona internetowa Klubu 30

Z radością uruchamiamy stronę internetową Klubu 30. Chcielibyśmy, aby stała się ona żywą kroniką wydarzeń związanych z funkcjonowaniem naszej Sekcji. W związku z powyższym zachęcamy do czynnego uczestnictwa w rozwijaniu zakładki „Aktualności” (krótkie opisy bieżących wydarzeń wraz z dokumentacją fotograficzną). Obecnie w zakładce „Członkowie” i „Ośrodki” znajdziecie Państwo jedynie informacje dotyczące obecnego Zarządu. Mamy nadzieję na jak najszybsze i jak najpełniejsze rozwinięcie tej funkcjonalności, jednakże - aby było to możliwe - niezbędne jest uzyskanie Państwa pisemnej zgody. Informacje, zdjęcia i podpisane oświadczenia (treść poniżej) prosimy przesyłać na adres klub30ptk@gmail.com.  W chwili obecnej trwają także intensywne prace nad Platformą Współpracy Naukowej Klubu 30, której głównym celem będzie inicjowanie i koordynacja współpracy międzyośrodkowej. O szczegółach poinformujemy już wkrótce.