Strona główna > Aktualności > Sesje i Warsztaty Klubu 30 podczas XXIII Kongresu PTK 2019

Sesje i Warsztaty Klubu 30 podczas XXIII Kongresu PTK 2019

W bogatym programie Kongresu PTK 2019 w Katowicach (26-28.09.2019) nie mogło zabraknąć sesji zaproponowanych przez naszą Sekcję. W tym roku, w ramach Klubu 30 przygotowaliśmy trzy sesje naukowe. Mieliśmy swój udział także w Sesji Specjalnej, którą zaszczycił swą obecnością honorowy gość tegorocznego Kongresu - pan prof. Gregory Lip - światowej sławy ekspert w dziedzinie migotania przedsionków, twórca skal ryzyka udaru mózgu (CHA2DS2-VASc) oraz ryzyka krwawień (HAS-BLED). Po raz pierwszy we współpracy z PTK i Warsaw Education Center by Medtronic Poland zorganizowane zostały, cieszące się znacznym zainteresowaniem, warsztaty z zakresu obsługi programatorów urządzeń wszczepialnych. Wydarzeniu przewodniczyli Andrzej Kułach i Jakub Baran. Szkolenie teoretyczne i praktyczne przeprowadzili: Michał Mazurek, Ewa Jędrzejczyk-Patej, Andrzej Kułach, Stefan Karczmarewicz oraz Bartłomiej Szwarc.