Strona główna > Aktualności > Spotkanie Klubu 30 podczas XXVII Kongresu PTK

Aktualności

03.10.2023

Spotkanie Klubu 30 podczas XXVII Kongresu PTK

Począwszy od kadencji 2017-2019, Zarząd Klubu 30 wyróżnia osoby, które w sposób szczególny wspierają Klub 30. Tak zrodził się pomysł zaprojektowania statuetki „Przyjaciela Klubu 30”. W 2023 roku wyróżnienie to przyznaliśmy Panu Profesorowi Piotrowi Hoffmanowi, na którego zaangażowanie i wsparcie zawsze możemy liczyć. Pan Profesor jest członkiem kapituły przyznającej Grant Wyjazdowy Klubu 30 od samego początku istnienia tej możliwości wsparcia młodych ambitnych naukowców. Pan Profesor otrzymał w tym roku również najwyższe wyróżnienie PTK - został Członkiem Honorowym Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Podczas tradycyjnie organizowanego w trakcie Kongresu PTK spotkania nastąpiło przekazanie obowiązków nowej przewodniczącej Klubu 30 (dotychczasowej elektce) Karolinie Kupczyńskiej, która od 1.10.2023 kieruje pracami nowego Zarządu w składzie:

- Agnieszka Kapłon-Cieślicka (ustępująca przewodnicząca)
- Krzysztof Ozierański (przewodniczący-elekt)
- Justyna Sokolska (skarbnik)
- Agata Tymińska (sekretarz)
- Aleksandra Ciepłucha
- Katarzyna Holcman
- Michał Tkaczyszyn
- Mariusz Tomaniak

Dziękujemy wszystkim wspaniałym Gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością w Poznaniu i towarzyszyli nam w tym szczególnym spotkaniu, a także na co dzień w ciągu ostatnich dwóch lat.

 

 

← WRÓĆ