Strona główna > Aktualności > Spotkanie podczas Kongresu PTK w Katowicach

Aktualności

01.10.2019

Spotkanie podczas Kongresu PTK w Katowicach

Począwszy od kadencji 2017-2019, Zarząd Klubu 30 postanowił wyróżniać osoby, które w sposób szczególny przyczyniają się do promocji Klubu, darzą naszą Asocjację wsparciem i życzliwością. Tak zrodził się pomysł zaprojektowania statuetki „Przyjaciela Klubu 30”. Pierwszym i dotychczas jedynym uhonorowanym tym wyróżnieniem był Piotr Jankowski. Rok 2019 to rok podsumowań i zmian kadencji zarządów struktur PTK. Podczas tradycyjnie organizowanego w trakcie Kongresu PTK spotkania nastąpiło przekazanie obowiązków nowemu przewodniczącemu (dotychczasowemu elektowi) Miłoszowi Jaguszewskiemu, który będzie kierował pracami nowego Zarządu w składzie:

- Błażej Michalski (ustępujący przewodniczący)
- Agnieszka Kapłon-Cieślicka (przewodnicząca elektka)
- Justyna Domienik-Karłowicz (skarbnik)
- Karolina Kupczyńska (sekretarz)
- Szymon Darocha
- Piotr Dobrowolski
- Wojciech Wańha
- Maciej Wybraniec

Z uwagi na ogromne zasługi dla działalności naszej sekcji w obecnej kadencji, ale także w latach poprzednich, zdecydowaliśmy o przeznaniu statuetek "Przyjaciela Klubu 30"

- Beacie Lewandowskiej 
- Emilii Aksan-Kruczek
- Mariuszowi Kubickiemu
- prof. Piotrowi Ponikowskiemu
- prof. Michałowi Tenderze

Dziękujemy wszystkim wspaniałym Gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością w Katowicach i towarzyszyli nam w tym szczególnym spotkaniu, a także na co dzień w ciągu ostatnich dwóch lat.

 

 

 

← WRÓĆ