Strona główna > Aktualności > Spotkanie Wiosenne 2022

Spotkanie Wiosenne 2022

W dniach 13-15.05.2022 r. w pięknych okolicznościach przyrody, w Siedlisku Morena nad Jeziorem Ułówki na Mazurach odbyła się Wiosenna Konferencja Klubu 30 PTK. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno Klubowiczów, jak i rekordowej liczby 20 nowych Kandydatów, którzy mieli możliwość zaprezentowania zarówno swoich zainteresowań naukowych, jak i pasji.

Swoją obecnością zaszczycili nas wyjątkowi Goście. W pierwszym dniu fascynujący wykład inauguracyjny pt. "Kino i Medycyna" wygłosiła Pani Redaktor Grażyna Torbicka. Natomiast w drugim dniu o poranku Pan Profesor Adam Torbicki podzielił się z nami swoimi refleksjami w eseju zatytułowanym "Miło Was widzieć..." i został uhonorowany przez Zarząd Klubu statuetką Przyjaciela Klubu 30. Na spotkaniu nie zabrakło także Przedstawicieli Zarządu Głównego PTK.

Spotkanie wiosenne Klubu 30 PTK wyróżnia się na tle innych aktywności naukowych swoją rodzinną i sportową formą. Również w tym roku nie zabrakło sportowej integracji: do wyboru był spływ kajakowy, żagle, mecz piłki nożnej i siatkowej, wycieczki rowerowe, a także dobra taneczna zabawa.

Podczas spotkania w Starych Juchach o przyjęcie do Klubu 30 aplikowali:

1. Karolina Borowiec
  2. Małgorzata Cichoń
  3. Katarzyna Dudzińska-Szczerba
  4. Ewa Dziewięcka
  5. Anna Fojt
  6. Monika Gawałko
  7. Jakub Gumprecht
  8. Anna Imiela
  9. Tomasz Imiela
  10. Sylwia Iwańczyk
  11. Szymon Jonik
  12. Agnieszka Jurek
  13. Anna Kędziora
  14. Agnieszka Kotalczyk
  15. Bartosz Krzowski
  16. Zuzanna Lewicka-Potocka
  17. Patrycja Matusik
  18. Dorota Ochijewicz
  19. Karolina Semczuk-Kaczmarek
  20. Grzegorz Sławiński

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i z niecierpliwością czekamy na kolejne Spotkanie wiosenne!