Strona główna > Aktualności > Spotkanie Wiosenne i Walne Zgromadzenie 2021

Spotkanie Wiosenne i Walne Zgromadzenie 2021

W dniach 18-20.06.2021 odbyło się Wiosenne Spotkanie Klubu 30 PTK w tradycyjnej formule, choć nie bez epidemicznych ograniczeń. W trakcie Walnego Zebrania wybraliśmy nowy Zarząd, którego pracom przewodniczyć będzie obecna Przewodnicząca-Elektka Agnieszka Kapłon-Cieślicka, a w tej roli zastąpi ją Karolina Kupczyńska. Zadania ustępującego Przewodniczącego obejmie Miłosz J. Jaguszewski. Obowiązki sekretarz będzie pełniła Agata Tymińska, natomiast skarbnikiem zostanie Szymon J. Darocha. W pracach Zarządu uczestniczyć będą także: Aleksandra Ciepłucha, Piotr Dobrowolski, Justyna Sokolska oraz Wojciech Wańha. Liczymy na owocną współpracę i dalszy rozwój idei Klubu 30. Prace Zarządu nadzorować będzie Komisja Rewizyjna w składzie: Agata Bielecka-Dąbrowa, Błażej Michalski oraz Maciej Wybraniec.

Grono Klubowiczów po pozytywnym zaopiniowaniu przez Zarząd Główny PTK zasilą natomiast:

- Marta Banaszkiewicz
- Kajetan Grodecki