Strona główna > Aktualności > Spotkanie Wiosenne on-line

03.06.2020

Spotkanie Wiosenne on-line

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną, wynikające z niej obostrzenia i odwołanie tegorocznego Spotkania Wiosennego w tradycyjnej formule, a zważając na konieczność podejmowania aktywności statutowych Klubu 30, dnia 30.05.2020 zorganizowaliśmy telekonferencję. Głównym celem tego wydarzenia była prezentacja nowych Kandydatów i Kandydatek do Klubo 30 oraz przybliżenie ich dotychczasowych osiągnięć naukowych i formalne głosowanie nad ich przyjęciem do naszego grona. Z przyjemnością informujemy o jednogłośnym pozytywnym zaopiniowaniu 11 kandydatur do Klubu 30, które następnie zostaną przedłożone Zarządowi Głównemu PTK. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy postanowili nas wesprzeć w tej nowej formule. Byliśmy zaszczyceni mogąc Państwa gościć. Dziękujemy za interesujące dyskusje. Mamy nadzieję, że to spotkanie będzie przyczynkiem do realizacji kolejnych ciekawych pomysłów i projektów, które zrodziły się w trakcie tego wydarzenia.