Strona główna > Aktualności > Statuetka „Przyjaciela Klubu 30”

Statuetka „Przyjaciela Klubu 30”

Począwszy od obecnej kadencji, Zarząd Klubu 30 postanowił wyróżniać osoby, które w sposób szczególny przyczyniają się do promocji Klubu, darzą naszą Asocjację wsparciem i życzliwością. Tak zrodził się pomysł zaprojektowania statuetki „Przyjaciela Klubu 30”. W dniu 18 listopada podczas jubileuszowej X Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii PTK pierwszym takim wyróżnieniem uhonorowaliśmy Piotra Jankowskiego, naszego klubowego kolegę z grona Klubowiczów z głosem doradczym, który od lat sprzyja obecności Klubu 30 w programie naukowym tego multidyscyplinarnego spotkania. Szczególne podziękowania i wyrazy wdzięczności kierujemy także na ręce pana profesora Andrzeja Pająka, który zawsze z dużą dozą serdeczności obserwuje naszą aktywność podczas Konferencji.