Strona główna > Aktualności > Supertalenty w Medycynie 2022

Aktualności

30.09.2022

Supertalenty w Medycynie 2022

Puls Medycyny od 10 lat organizuje prestiżowy konkurs "Supertalenty w Medycynie", którego ideą jest docenianie liderów młodego pokolenia zmieniających na lepsze polską medycynę. Jako Klub 30 PTK jesteśmy ogromnie dumni, że zwyciężczynią tegorocznej edycji została nasza Przewodnicząca dr hab. n. med. Agnieszka Kapłon-Cieślicka! Tym bardziej, że po 10 latach corocznego organizowania konkursu statuetka po raz pierwszy trafiła w kobiece ręce! Kolejny powód do dumy dostarczył nam nasz klubowy Kolega dr hab. n. med. i n. o zdr. Mariusz Tomaniak, który zajął drugie miejsce. 
 
W konkursie poprzeczka postawiona jest naprawdę wysoko, oceniane są zarówno osiągnięcia naukowe (m.in. granty, stypendia, publikacje, nagrody), zaangażowanie w działalność w przestrzeni publicznej (m.in. charytatywną, związkową, w stowarzyszeniach), jak i perspektywy dalszego rozwoju oraz szanse na wpływy w polskiej medycynie i ochronie zdrowia w najbliższych latach. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że kapituła konkursu dokonała słusznego wyboru!
Wszystkim laureatom, z Agnieszką i Mariuszem na czele, składamy ogromne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów! A Członkinie i Członków Klubu 30 zachęcamy do aplikowania po nagrodę w kolejnym roku!
 
Więcej o konkursie i sylwetkach 10 laureatów znajdą Państwo na stronie:
 
Polecamy również inspirujący wywiad ze Zwyciężczynią tegorocznej edycji, w którym Agnieszka opowiada m.in. o kobiecej solidarności w medycynie, osiągnięciach Klubu 30 oraz dlaczego wybór medycyny przeważył nad architekturą.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

← WRÓĆ