Strona główna > Aktualności > Uroczysta Inauguracja Kongresu PTK 2019

Uroczysta Inauguracja Kongresu PTK 2019

W trakcie uroczystej inauguracji Kongresu PTK zostały wręczone granty i nagrody. Oficjalnie zostało do naszego grona przyjętych dziesięcioro nowych Klubowiczów. Na szczególną uwagę zasługuje uhonorowanie Miłosza Jaguszewskiego Nagrodą Prezesów PTK. Serdecznie gratulujemy również Beacie Morawiec otrzymania nagrody Naukowej Klubu 30, Michałowi Tkaczyszynowi dwóch nagród za najlepsze publikacje, Maciejowi Haberce nagrody za najlepszą pracę oryginalną w kategorii nauk podstawowych przedstawioną podczas Kongresu, Agacie Tymińskiej i Krzysztofowi Ozierańskiemu otrzymania grantów na realizację projektów badawczych. W tym roku przyznane zostały dwa granty wyjazdowe na 6-miesięczny staż naukowy, a ich laureatami zostali Magdalena Dobrolińska oraz Jakub Gumprecht. Oba granty zawdzięczamy współpracy z przemysłem farmaceutycznym - ich fundatorami są firmy: Pfizer oraz Egis.